1 / 3
Novi kaisi so mala racka 7.5m (posledni)
70 €
26.06.2022 19:21

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam posledni 10 ostanati kaisi so mala racka so dolzina 7.5m kupeni od Germanija
80eur komplet so besplatna dostava

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kristian Gorgiev
Потврден огласувач
075 959 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам