1 / 2
Top ponuda evtina kuća na mirna lokacija
27.999 €
28.09.2022 13:56

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

93 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

93 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

1988

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok

Se prodava stara kuća na mirna lokacija.

📏POVRŠINA:
► Plac 93 m2

⛳️ LOKACIJA: Potok

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

Info: ☎️ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!

84999 €

нова ултра луксузна куќа со базен во Бардовци

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам