1 / 1
Градежен плац на Дисанска
1 €
26.01.2023 01:16

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4075 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕки Елаборат, со површина од 4075m2.
Плацот се наоѓа над Градскиот Стадион поточно кажано над ( Хотелот ) во елитната населба СМАИЛИЦА.

Плацот може и да се подели на парцели.

За повеќе информации звонете на број +491735818809 барајте ме на Вибер.,

Цена по договор:

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
070599984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам