1 / 1
Centar odlicen so JAMO basovi za EXTRA CENA!!
1.800 МКД
26.11.2022 09:08

Кисела Вода / Скопје

Centarot e prepraven so 6ka JAMO basovi I sviri odlicno za cenata koja se prodava centarot! Jacina koja e neznam ama dosta jako zvuchi!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078202206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам