1 / 1
Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM
31.990 МКД
20.06.2022 08:47

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za evropski pazar.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Z Flip 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

39990 МКД

Samsung A51 kako nov - mobicom

6000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам