1 / 3
ФОТЕЉА РЕЛАКСАТОР / FOTELJA RELAKSATOR
4.000 МКД
24.09.2022 10:13

Прилеп / Прилеп

Фотељата е со одличен квалитет и е во одлична состојба.Не е од Икеа

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
076206855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам