1 / 3
LOOPER PEDALO ZA GITARA
60 €
Цената е фиксна
16.05.2022 15:52

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Looper harley benton nov 10 min recording

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

B.I.
Потврден огласувач
075557259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам