1 / 1
AIR 2 tablet so 64 GB WIFI+CELULAR perfektna sostojba bez to
189 €
03.06.2022 14:09

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Raboti na site karticki na najnoviot softver e doaga komplet so kutija orginal polnac I maska ne e bajpasiran

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071248817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам