1 / 2
Kafemat KRUPS Dolce Gusto
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 14:45

Кисела Вода / Скопје

Kafemat, kako nov, edna godina koristen, funkcionalen, cist
Moknost: 1500W
Eko Rezim
Pritisok na pumpa 15 bar
1.2л. rezervoar

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
078251093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам