1 / 12
Gumi Dunlop 180 55 zr17 i 120 70 zr17
80 €
30.07.2022 10:46

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 2 gumi so dimenzii 185 55 17 i 120 70 17
Zadnata e 2018god proizvedena no e 2021 montirana i vozena...
Prednata e 2017god
Za podetalni informacii na tel.071 227 224

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
071227224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам