1 / 2
Се продава непотребен пиштол марка Cz99 luger долга деветка
350 €
01.07.2022 12:55

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов пиштол марка CZ 99 Лугер, долга деветка .Се продава на лица со дозвола а за подетални информации обратете се на телефон бр.070770667

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Rada
Потврден огласувач
078482644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам