1 / 10
SE IZDAVA
По Договор
28.03.2023 16:12

Карпош / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

LERINSKA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle
Kat 1 Greenje Centralno Parno Klimatiziran
Dve Zasebni Spalni Dneven Prostor Banja Gostinski Toalet.vednas do GERMANSKA AMBASADA

Vseliv Vednas. tel. 078284552....

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
078284552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам