1 / 8
DACIA LOGAN 1.4MPI BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2005 REGIST
1.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:55

Пехчево / Берово

Марка:

Dacija

Модел:

Logan

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DACIA LOGAN 1.4MPI SO FULL OPREMA
-KLIMA
-ABS
-SERVO
-4 AERBAG
- ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-BORD KOMPJUTER
-CENTRALNO SO DALECINSKO
KOLATA IMA KAROSERISKI ZABELESKI. PLIN DIZNA SISTEM ATESTITAN. REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2022 GODINA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075-761-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам