1 / 9
Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo
110.000 €
22.09.2022 20:27

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

105 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na Prizemje i ima 105m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 2
▪️ Utiliti (shpajz)
▪️ Balkon
_______________
▪️ Garazha 15m2
▪️ Lift ✅
______________

Cena:
➧110.000€ (bez mebel)
➧120.000€ (so mebel)

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan na 4 kat so lift novogradba

115000 €

Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам