1 / 6
Aprilia RS50
1.400 €
Цената не е фиксна
16.04.2022 18:33

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

RS 50

Километри:

95000

Se prodava Aprilia RS50 2008 vo odlicna sostojba

Kontakt: 075 232 734

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
00000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам