1 / 11
MERCEDES C200 cdi 2004god.
4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 22:05

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075666220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам