1 / 10
BMW E91 320D
8.888 €
16.04.2022 20:14

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW E91 320D 2007
Greaci na sedista
Kozen salon
Prskalki na farovi
Euro kuka
Realni kilometri
Zelen karton
Registrirano
Moze zamena
Povekje info:

Viktor 070223117
Viktor 070223117
Viktor 070223117

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
075233649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам