1 / 2
Katana
50 €
Цената е фиксна
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 21:32

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam katana okolu 120-130cm dolzina,metalna,so drvena futrola,kozna obvivka,odlicna za ukras ili za borecki sportovi

Категорија: Останато

Се продава од:

D.B.
Потврден огласувач
078414144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам