1 / 12
STUDISKI MONITORI YAMAHA NS10M I DYNAUDIO BM5 pasiv
2 €
01.07.2022 14:45

Куманово / Куманово

ПРОДАВАММОНИТОРИ ,,YAMAHA NS10M,, I ,,DYNAUDIO BM5 pasiv,, ВО ОДЛИЧНА СОСОТОЈБА.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.СЛИКИТЕ ОД МОНИТОРИТЕ СЕ ОРИГИНАЛНИ.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам