1 / 9
FORD FIESTA 1.4 2008
3.700 €
Цената е фиксна
08.12.2022 11:31

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 1.4 2008 god
Benzin-PLIN
Ford fiesta 1.4
ST branici redizajn
2008 godina
Klima
Elektricni stakli prednite
Elektricno zaklucuvanje
2 kluca
Full servis
4 novi gumi zimski so bandas komplet
4 gumi letni so felgi komplet
Nov akumulator
Senzori za parking
Cd usb radio i orignalot rezerva
Registracija 28.01.2023
5 vrati
222xxx km pominati
Donesen od CH
Moze proverka vo sekoe vreme kade sakate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070388999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам