1 / 9
TASTATURI ZA LAP-TOP
700 МКД
Цената е фиксна
04.10.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

TASTATURI ZA LAP-TOPI IZVADENI OD NEISPRAVNI UREDI,

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

IT-MARKET
Потврден огласувач
078727270
Испрати Е-маил до огласувачот

RAM DDR3 4GB DIMM

20 МКД

ULEFONE ARMOR 2

10999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам