1 / 2
Многу сочуван сет, продадено возило
14.000 МКД
20.05.2022 16:00

Куманово / Куманово

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Сетот е зимски на 4 челични бандажи, комплет.
Одлично сочувани и се продаваат заради веќе продадено возило.
цена 14.000 ден, комплет.
4 гуми и 4 бандажи

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
389/76/209-752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам