1 / 1
OTKUP Na Havarisani Vozila 2004/2020
5.000 €
12.08.2022 09:52

Конче / Радовиш

Vrisime otkup na sekakvi vozila havarisani opozarani stranski gi podigame od lice mesto isplata vednas 071355590

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
071 355 590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам