1 / 5
IVECO STRALIS EURO 5
1 €
27.01.2023 15:26

Битола / Битола

STRALIS EURO 5 - 430
AUTOMATIK
RETARDER
DOBRI GUMI
REGISTRIRAN DO 03.2023

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
078237990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам