1 / 7
PRODAVAM TOCAK CROSS PARALLAX RELAX 18 SPEED SHIMANO MTB 26'
4.500 МКД
6.000 МКД
22.01.2023 11:05

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

VELOSIPED CROSS - PARALLAX RELAX SPORT UTILITY BICYCLES IDEA CHARISMO CREATION HI - TEN TUBES HARD FORK CIRCLE END PASSED OR TAPER HIGT TEHNOLOGY, 18 SPEED 3x6 FULL SHIMANO EQUPPED INDEX SISTEM, PRENOS ZAPCANICI MENUVACHI I SHALTERI SHIMANO SIS - LIGHT ACTION V - BRAKE ZOLTI RACKI I KOCNICI VUELTA USA, 26 -KA ALUMINSKI BANDAZI EXTRA GUMI HROMIRAN VOLAN VODA DRZAC SPORT SEDISTE KVALITETEN I CELOSNO FUNKCIONALEN ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам