1 / 7
Ford Mondeo mk2 1.8 dobra sostojba + 4 aluminiumski bandasi
990 €
Цената не е фиксна
02.05.2022 13:48

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford Mondeo mk2 1.8 vo solidna sostojba EXTRA CENA. Vo cenata se vkluceni:
2 para aluminiumski bandasi
+2 predni sedista
+2 rezervni amortizeri
akomulator nov pod garancija
rezervna guma

Cenata e namalena od 1190 na 990 !!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cristian
Потврден огласувач
077613999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам