1 / 12
Скари на плин и жар
1.000 МКД
Цената не е фиксна
17.04.2022 12:21

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат:
-скари на плин со димензии 50x35 cm, 3 mm дебелина на плотна
-скари на жар со димензии 50x30 cm, 3 mm дебелина на решетка
Достава низ Македонија, количините се ограничени
Контакт: 070 815 010 - Ѓоко

Категорија: Останато

Се продава од:

siratkov
Потврден огласувач
070815010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам