1 / 1
POSLEDNI BROEVI!!!! POLAR FLEECE JACK WOLFSKIN - 800 DEN.
800 МКД
13.08.2022 13:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Зелена

POSLEDNI BROEVI!!!! POLAR FLEECE JACK WOLFSKIN - 800 DEN.
OSTANATI BROEVI S I M.

075-248-405
075-248-405

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Saati
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам