1 / 9
Aluminski bandazi 15ki 4x100
12.000 МКД
12.11.2022 13:25

Штип / Штип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Se prodavaat aluminski bandazi 15ki 4x100 so zimski gumi Michelin Alpine 5 195 65 15
Odgovaraat na povekje vozila

Gumite se vozeni 3 sezoni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам