1 / 9
BMW E91 318D 122KS 2007
5.200 €
Денес 20:21

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 318D 122ks 6 brzini 2007GOD.
kolata e maksimalno socuvana bez nikakvi zabeleski od oprema poseduva:

-2 kluca
-Navigacija
-Komandi na volan
-halogenki
-Kozen volan
-Staklen siber se kreva i otvara
-Greaci na sedista
-Centralno
-Klimatronik dvozonski
-airbag x8
-aluminski bandazi
-abs
-Parking senzori

Kolata poseduva full oprema,ima realni 193 iljadi km.
ima smeneto, cel set lamela ,diskovi i plocki ,ulje i filtri,redovno servisirana.

Carineta do registracija

Info na 075-888-373

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
075888373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам