1 / 9
VW GOLF 5 ; 2005 ; 1.9tdi; 77kW
4.900 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2022 07:55

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e bez defeci i realni 211000km. Odlicen zamaec i lamela, odlicen motor, napraven golem servis pred 7000km. Servisirani kocnici , klima , alu felni so top gumi . Montirano komplet Kenwood radio so ozvucenje . Radioto e so RGB i bluetooth. Registrirana vo Juni . Kolata e stegnata vo extra sostojba, nemate nikakvi davacki za nea .Ne e kanta stoena po placevi , zatoa ve molam bez neseriozni ponudi .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dan
Потврден огласувач
072208828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам