1 / 5
Фармерки и бермуди нови
1.000 МКД
Цената е фиксна
14.06.2022 20:09

Велес / Велес

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

30

Боја:

Темно сина

Продавам тексас бермуди springfild и фармерки LTB нови необлечени. Големина на фармерки 29/32 на бермуди 30. Цена на фармерки 600 ден,на бермуди 500 ден. Ако се земат заедно 1000 денари.Достава по карго на ваш трошок.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Даниела Николова
Потврден огласувач
070383275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам