1 / 2
Kran TIRRE 131.
1 €
17.04.2022 16:13

Арачиново / Скопје

4.2 ton , 3 izlazi hidraulika ,2 para nogarki na hidraulika .

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Rasim
Потврден огласувач
70332136
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za kamioni Mercedes Man

1 €

Vetrobrani za mercedes.

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам