1 / 5
Tico tiko dekli karburatori motori svee ima
1 €
17.04.2022 16:29

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam delovi za tikovci ima sve sedista kako novii soferski motori palenja karburatori Dekli glavcini novi gumi ima svee Dejan070457265

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам