1 / 12
Internet radio MEDION WiFi Usb Aux
2.500 МКД
14.05.2022 21:41

Битола / Битола

Internet radio so site svetski internet radio stanici, potcast, usb player, aux vlez. Color LCD i drvena kutija.
Raboti na WiFi mreza.
Model: Medion MD87559, toa na slikite.
Bez zameni.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам