1 / 9
Agregat Nutool - 7HP-3.2 kW-NEKORISTEN
20.000 МКД
Денес 10:18

Кисела Вода / Скопје

Agregat Nutool na benzin kako NOV!!!!
Voopsto ne e koristen (10-15h maks)
Super sostojba, pali od prva.
Kupen vo Merkur ~30000 den
Na slikite ima tehn. informacii.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070200772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам