1 / 5
Krevetce za bebe
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 19:52

Битола / Битола

Prodavam dve detski krevetcinja vo ispravna sostojba,moze i poedinecno da se kupat,koristeni se edna godina

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076561128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам