1 / 3
SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA
2 €
23.06.2022 19:01

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZDAVAAT HALI CVRSTA GRADBA SO KOMPLETNA OPREMA ZA ZIVINARSKA FARMA ILI SO ADAPTACIJA ZA PROIZVODSTVENI POGONI - MAGACINI SO KOMPLETNA INFRASTRUKTURA
POVRSINA : 1000 m2 OD HALA

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

ATV
Потврден огласувач
070331555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам