1 / 11
IZDAVAM STAN VO STIP 100 kvadrati
250 €
06.06.2022 08:13

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Дузлак

Издавам спрат од нова куќа, наместен со сите услови за живеење.

Дневна со трпезарија и кујна;
3 спални со 5 кревети и три бироа;
Купатило со када и веш машина;

Станот е веднаш вселив
Информации на 078415680

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

PLIMONT PETROV STIP
Потврден огласувач
078415680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам