1 / 2
Huawei y6p.ram 3/64gb.kam.48mp.bat.5000ah.mobistrk
4.900 €
03.05.2022 15:33

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

Y6p

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Huawei y6p.ram.3/64gb.kam 48mp.baterija 5000ah.kako nov malce koristen mobistrk 4900d.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам