1 / 2
prodavam stereo sistem compact BC 1100
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2022 21:13

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

prodavam stereo sistem so vgraden gramofon, pojacalo, kasetofon, i radio.
sistemot e postar model ama e mnogu jak i izdrzliv
cena po dogovor moze i zamena
tel 078-998-235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam vrati

1 €

prodavam Restoran idealen za Motel moze i zamena

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам