1 / 3
Akumulator 12v 7ah
10 €
26.05.2022 18:09

Охрид / Охрид

Akumulatorot e 12v 7ah, po greska e zemen, odgovara na detski kolicina i skuteri, so dimenzii 15cm dolzina 6.5 cm sirina I visina 9 cm.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам