Zemjiste niva Kalin kamen
10 €
17.04.2022 21:32

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

2364 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam zemjiste zapisano na katastarska parcela KP br.831 za katastarska opstina BS Opstina Kriva palanka.
Mesto vikano Iskurit vo neposredna blizina na loveckata zgrada.
Cena 10 evra za m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078240687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам