1 / 8
Detsko krevetce
3.000 МКД
22.04.2022 23:07

Кисела Вода / Скопје

Bebesko/detsko krevetce, dimenzii 120 x 80 cm....Kupeno vo Enci Menci.....koristeno od devojce.....krevetceto e vo odlicna sostojba, osven grebnatinata na desnata gorna strana(vidi slika)

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070247307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам