1 / 3
Se izdava ducan vo blizina na gratskiot pazar i carsijata
12 €
10.05.2022 20:32

Струга / Струга

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Dukanot raspolaga so sopstven sanitaren chvor i parking mesto namenet e za sekakva dejnost. Za podetalni informacii kontakt na tel 070212449

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070544679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам