1 / 5
Honda xr 650L 2004g.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 00:50

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

Honda Xr 650L

Километри:

10000

Enduro Honda xr 650L 2004g.kurbla i anlaser. Donesen od Amerika

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Rusit
Потврден огласувач
070392088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам