1 / 5
Aprilia 125
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2022 03:10

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Sport city 125

Километри:

15000

Super sostojba ch dokumenti.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dzenit
Потврден огласувач
76557557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам