1 / 5
Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena
2.700 €
12.08.2022 12:15

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zika
Потврден огласувач
078239455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам