1 / 6
RANEC RANCI TORBA SPORT PLANINARENJE TREKING proveri
4.200 МКД
20.08.2022 12:49

Куманово / Куманово

MAMMUT BIGHORN 79
PROFESIONALEN SO ARMATURA
80 + 20 LITRI
V.E.T. SISTEM ZA MESTENJE NA VISINA NA RAMENICI
TEZINA 2,7 Kg
Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам