1 / 2
STAPOVI ZA PLANINARI
450 МКД
22.08.2022 13:43

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi stapovi za planinarenje na izvlekuvanje so antishok amortizeri
cena 450 denari
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Справи / Опрема

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Svetilka Lamba Fener Baterija

499 МКД

sator novi za kampuvajne za 4 osobi

1799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам